en

Dorty Iva - slast pro všechny smysly

Proč dorty od Ivy dělají gastro divy?


Vytřou zrak

Protože jsou na první pohled okouzlující a figurky jako živé.

Okouzlí čich

Protože ještě než ochutnáte první sousto, nos už bude slastí šílet.

Rozvášní chuť

Protože z harmonické směsi poctivých surovin vznikla lahodná symfonie chutí.

Obohatí sluch

Protože nejpozději po prvním soustu uslyšíte, jak vaše chuťové pohárky vrní blahem.

Zrychlí hmat

Protože o zbývající kousky se poperete i s nejlepšími přáteli. ;-)

Ukážou šestý smysl

Protože na vlastní chuť zjistíte, že jen dorty z kvalitních surovin mají smysl.

Na čem si můžete pochutnat?

Svatební dorty

Stejné šaty jako vy už možná nějaká nevěsta měla, ale váš svatební dort bude stoprocentní originál! Sladké cukrování novomanželů bude ještě dojemnější, když i svatební dort sladíme s kyticí, šaty nebo celkovou výzdobou svatební hostiny. 

Dětské dorty

Co by to bylo za dětskou oslavu bez dortu? Stačí napsat, jaké postavičky váš miláček zrovna obdivuje a já připravím takový dort, že ho děti nebudou chtít ani rozkrojit. Nakonec ale vždycky podlehnou sladkému mámení. A nelitují. 

Čokoládové dorty

Cukrářský rébus: Dort pro všechny příležitosti na deset? Čokoládový! Když třeba oslavence moc neznáte, s tímhle dortem nemůžete šlápnout vedle. A čoko ozdoby nebo čokoládové trubičky z něj udělají neodolatelného štramáka k nakousnutí.

Ovocné dorty

Zbožňuje obdarovaný ovoce? A víte, jaký druh? Pak mu jistě udělá největší radost ovocný dort. 

Potahované dorty

Marcipán nebo fondán se postarají o chutné a hezké přikrytí dortového korpusu. A na něm to vymodelované postavičky rozjedou tak, že si hned řeknete: "Ty jsou ale k sežrání!" Máte pravdu. Jsou! Ale můžete je klidně i sníst, zbaštit, zpapat... ;-) 

Francouzské makronky

 Makronky jsou sladší než pusinka. Jsou to totiž pusinky dvě. Navíc slepené lahodným krémem. Na takhle sladký polibek jen tak nezapomenete. Jo, a víte, že makronkám z očí kouká mandlová mouka?

Cupcakes

Nechcete se omezovat jediným stylem velkého dortu? Zkuste to s cupcakes. Tyhle malé dortíky pro jednu osobu vám nazdobím tak, aby si svůj oblíbený motiv našel každý účastník vaší party. 


Dortová lízátka

Tihle vykutálení parťáci si skvěle rozumí s vaším dortem nebo muffiny. Není divu. Jsou ze stejného těsta! Díky tomu máte skvělou šanci sladit sladký stůl vaší party do jednotného stylu.

Dortové nanuky

Komu nestačí jedno malé dortové lízátko, sáhne po tomhle krasavci, protože ten vydá minimálně za 6 :)  

Cukrové květy

Vypadají, jako byste je před chvílí utrhli v prvotřídně udržované zahradě. Bodejť by ne - tvořím je ručně. Pečlivě modeluji lístek po lístku. Právě proto lidé říkají: "Cukrové květy a figurky od Ivy jsou jako živý!"

Dortové skleničky

Jsou to klasické dortíky, ovšem ve skleničce. Můžete obdarovat sami sebe, nebo když se ozve nečekaná návštěva, stačí v pátek zaběhnout ke mně do dortárny :)  Zamlouvat si je můžete předem třeba na začátku týdne a dám vám stranou.

Éclairs

Ano, znáte je, ale nevíte o tom. Česky eklérky neboli banánky z odpalovaného těsta plněné šlehačkou a namočené do čokolády na vaření... Takhle opravdu ne, jde to dělat i s láskou a z kvalitních surovin v krásném designu. 

Francouzské šedevry

Tak tyto francouzské pěnové dezerty určitě musíte ochutnat. Je to opravdové "nebe v hubě", a to fakt nekecám :) 

"Odpalované" dezerty

Paris Brest, choux, retro věnečky, větrníky... Mňam :) 

Mini pavlovy

Sněhové dobroty rozplývající se na jazyku. Jak jednou ochutnáte, budete chtít další a další ...Sbíhají se vám sliny a chcete vidět mé další laskominy? 

 Celou mou galerii si můžete prohlédnout na mém facebookovém profilu Dorty Iva. Zde je pouze pár dortíků :)