Objednávky


Dorty je možné objednat pouze na pátky a soboty.  

                Plno celý leden
                Plno 6. - 17. února
                Plno 10. - 20. dubna
            
Plno celý květen a červen 2022 
            Plno 1. - 6. srpna 
            
 

Chcete potěšit chuťové pohárky dorty od Ivy z Jindřichova Hradce? Na tenhle webový plech jsem vám naservírovala pár rad, jak je úspěšně objednat.

Kdy?

Energetický podnik ze mě má jistě radost - moje trouba je rozpálená skoro pořád. Protože mám hodně zakázek, doporučuji objednávat dorty alespoň 3 týdny předem. Ale když to bude měsíc před vaší akcí, máte větší šanci, že se na vás dostane.

Svatební dorty raději poptávejte s předstihem několika měsíců. Vyžadují větší porci času a taky snadněji zvládnu sladit sladkou tabuli s vašimi šaty a další výzdobou..

Před tím, než dort objednáte, prosím, zkontrolujte, zda již není Váš požadovaný termín obsazen.  Osobní schůzky dělám pouze na svatební dorty. 

Jak? 

Přes objednávkový formulář dole na stránce 

Poté, co formulář zpracuji, budete vyzváni k zaplacení zálohy. Bez té není možno daný termín držet. Zálohy jsou nevratné!!! Držím Vám termín a musím tudíž odmítat další zakázky ... Přibližnou cenu dortu zjistíte v sekci 

Kde skladovat?

Aby váš dort byl pořád tak krásný a chutný jako v okamžiku vyzvednutí, dejte jej co nejdříve do chladu a sucha. Ideálním místem je lednice se statickým chlazením, žádný sklep nebo balkon! Příliš vysoká vlhkost může rozpouštět potah na dortu nebo jedlou krajku a modelované květy mohou zvadnout. Dorty je nejlepší spotřebovat do 24 hodin od převzetí.

Dorty předávám na pevném tácu, na kterém se rovnou krájí. Na přání mohu dát do speciální vyšší krabice za poplatek. 

Kdo převážíte dort v autě, je dobré mít ustřižený kousek protiskluzové podložky. Když na ni položíte dort na tácu, ani se nehne a dort v pořádku dovezete. 

Co udělat, abyste smutně nemuseli jít o cukrárnu dál? Objednat včas. Nejlépe hned teď :) 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve.

Poté, co formulář zpracuji, budete vyzváni k zaplacení zálohy min. 500,-, u svatebních dortů 2000,-. Bez té není možné rezervovat daný termín. Zálohy jsou nevratné !!! Držím Vám termín a tudíž musím odmítat další zakázky. Došlé zálohy nepotvrzuji. Pokud nedorazí do týdne od objednávky, posílám e-mail s dotazem, zda dort opravdu chcete :) 

Před tím, než dort objednáte, prosím, zkontrolujte, zda již není Váš požadovaný termín obsazen. 


 Dorty 
je možné objednat pouze na pátky a soboty.  

Plno celý leden
Plno 6. - 17. února  
plno 10. - 20. dubna 
Plno celý květen a červen 2022 
Plno 1. - 6. srpna