O mně


Moje cesta do dortového světa začala pořádnou oklikou. Vždycky jsem ráda pekla a tvořila, ale vystudovala jsem cestovní ruch. Tyhle na první pohled dost odlišné oblasti toho mají společného více, než se zdá. Během cestování poznáváte jiné kultury a neotřelou gastronomii. Taky já během pečení, modelování a zdobení vlastně prozkoumávám dortový svět. Zkouším nové a nové postupy, vzdělávám se, experimentuji a strašně nerada dělám dokola pořád to samé. To je, jako kdybych seděla doma za pecí. Proto mě těší, když mi dáte při zpracování tématu volnou ruku.

Daly mi ji už stovky zákazníků a nelitovali. Svůj první dort jsem upekla v roce 2012 pro svého přítele. Jmenoval se "Kočičák". Tedy ten dort... Dodnes si ho živě pamatuji. Kočičák se stal základem dortařské koule, která se na něj začala poměrně rychle nabalovat. Nejprve si na mých dortech smlsla moje rodina, pak přátelé, následně přátelé přátel... Díky tomu, že mi věřili, nesvazovali moji kreativitu detailními požadavky a doporučovali moje dorty svým známým, jsem se dostala do situace, která si vyžádala ráznější rozhodnutí.

Můj koníček totiž postupně pořádně vyrostl, a proto jsem se v roce 2017 rozhodla otevřít si v Jindřichově Hradci dortové studio. Podle ohlasů zákazníků a toho, co jsem sama vypozorovala, vím, že na pečení dortů jdu trochu jinak než konkurence. Není to snad proto, že bych se chtěla za každou cenu odlišovat. Důvod je prostý. Chci dělat jen to, co mě baví. Jenom tak totiž můžu odvádět práci, se kterou budou stoprocentně spokojeni klienti i já. Nikdo se nezavděčí všem. Proto jsem vám upekla malou nápovědu. Když ji slupnete, budete hned vědět, jestli jsem pro vás ta pravá.

Proč si objednat dorty a jiné laskominy u Ivy


Každý můj dort je originál

Proto se dort stane neokoukanou ozdobou vaší svatby, oslavy nebo party.

Všechny figurky, květy a další ozdoby ručně modeluji

Zbožňuji výzvy - vytvořím vám téměř cokoliv.

Připravím pro vás kompletní sladký stůl v jednotném stylu

Kromě dortů totiž dělám také cupcakes, dortová lízátka a makronky.

Ráda na sobě makám a posouvám své schopnosti

Právě proto vám na další oslavu budu moci nabídnout ještě sladší služby.

Náhražky u mě mají stopku. Kvalitní dort vznikne jen z kvalitních surovin

Žádná Hera, Perla a podobné tuky, ale pravé máslo. Žádné polevy ze sáčků. Žádné náhražky z plechovek. Ovocný dort obsahuje ovoce, čokoládový zase poctivou čokoládu.


Kdy pro vás naopak nebudu ta pravá dortová


Když je pro vás na prvním místě cena dortu

Ani trouba nepeče zadarmo. Nechci se podbízet cenou a skutečná kvalita něco stojí.

Když sháníte 3D dort ve tvaru konkrétních modelů aut, motorek, traktorů a jiných strojů.

Umím je, ale práce na nich mě netěší. Jediný stroj, který ráda vymodeluji pouze jako figurku, je traktor. 

Když potřebujete jen nějaký jednoduchý dort nebo si přejete upéct dort podle přesné předlohy

Mám ráda změnu, miluji kreativitu, a proto je každý můj dort originál.


Dostali jste chuť na dorty od Ivy?