Cukrářské kurzy

Od listopadu do konce března pořádám ve svém studiu různé kurzy. Jsou individuální nebo maximálně ve dvou lidech. Kurzy jsou 100% praktické. 

Francouzské makronky

Potahovaný dort s modelovanou postavičkou (medvídek, krteček, Hello Kitty, prasátko Peppa)

Čokoládový dort plný čokoládových ozdob 

Modelace drátkované cukrové růže


Kdy kurzy proběhnou? Kurzy probíhají většinou v úterý nebo ve středu od cca 9 hodin do 15 hodin. Po domluvě můžeme dát i jiný den, pokud to bude v mých silách, stačí napsat nebo zavolat a něco vymyslíme :)  Cena 2990,-/osoba. Pokud požadujete kurz v sobotu, cena činí 3600,-/osoba. 

Nevadí, že s pečením a modelováním nemám vůbec žádnou zkušenost? Vůbec nevadí, že s ničím takovým ještě nemáte zkušenost, vše vás naučím :) A kdo už zkušenost má, vždy může vše ještě vylepšit nebo si naopak doma ušetřit práci. 

Co si mám vzít s sebou? S sebou potřebujete akorát zástěru, přezuvky a oběd. Veškerý materiál, zapůjčení pomůcek a pitný režim je v ceně. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu. Domů si odnesete krabici 30 makronek, hotový dort pro 8 lidí nebo cukrovou růži a samozřejmě recepturu. 

Mohu darovat kurz jako dárek? Ano, mám k dispozici i dárkové poukazy. 

Jak se na kurz přihlásit? Telefonem 720 217 453, mailem dortyiva@centrum.cz nebo přes Facebook Dorty Iva. Napište mi termín, který vám vyhovuje, a téma, o které máte zájem. 

Jak mám kurz zaplatit? Pro rezervování místa v kurzu je potřeba zaplatit plnou částku. 

Storno - více než 30 dní před začátkem kurzu stornopoplatek 500 Kč, 15-30 dní před začátkem kurzu stornopoplatek 1000 Kč, méně než 15 dní před začátkem kurzu stornopoplatek 100% z ceny kurzu.

Online rezervace